OSTUKORV
Teil on 0 toodet ostukorvisLiisi


  KUIDAS TELLIDA


  -  Valige endale toode või tooted, mida soovite osta. Lisage värv, suurus ja kogus. Klikkides nuppu "Telli" sisestatakse tooted teie ostukorvi. Ostukorvi sisust saate ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehe päises. Ostukorvi saab lisada ja kustutada valitud tooteid ning üle kontrollida toodete kogused ja hinnad.

  -  Kui tooted on lisatud, liikuge edasi ostukorvi järgmisele lehele, klikkides nuppu "Telli". Täitke täpselt kõik tärniga tähistatud väljad ja valige sobiv kauba kättetoimetamisviis.

  -  Edasi valige sobiv makseviis. Tellimuse eest on võimalik tasuda järgnevalt:


  1. Pangalinkide (SEB ja Swedbank) või Paypali kaudu.
  2. E-maili arve kaudu. 
  3. Liisi järelmaks


  -  Tasuge tellimuse eest lepitud summa. Seejärel saadetakse teile e-postiga tellimuse kinnitus. Märkige sinna mõõdud, valitud värvid, erisoovid, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress. Kui tellimuse kinnitus on täidetud, saatke see meile tagasi. Kui tellimuse kinnitus on kätte saadud ja lepitud summa tasutud, siis vormistame tellimuse. 

   


  LIISI JÄRELMAKS

  Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Teie tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale. 

  LIISI järelmaksu tingimused:

  -  Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed;

  -  Lepingu kestus kuni 60 kuud;

  -  Minimaalne ostusumma puudub;

  -  Kauba kallinemine aastas 9-25%;

  -  Lepingutasu alates 10 eurost.
  KAUBA TAGASTAMINE 

   

  Kas kaupa on võimalik vahetada või tagastada?


  Jah, kui tellitud toode Teid ei rahulda, on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Teatage meile oma soovist  emaili teel 5 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Kui soovite toote tagastada, saadame teile täitmiseks tagastuslehe. Täitke see ja saatke see koos tootega meile tagasi. 


  Tagastatav toode peab olema originaalpakendis, ei tohi olla kasutatud, pestud ega muul moel rikutud. Kui tagastatav kaup ei vasta eelmainitud tingimustele, siis toote kogu maksumust ei kompenseerita. Raha tagastatud kauba eest makstakse teie arvelduskontole mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba tagastamist.


  Kui soovite toodet vahetada, tuleb teil esmalt tellitud kaup tagastada ja seejärel vormistada uus tellimus. 


  NB! Vahetatav või tagastatav kleit peab olema valmistatud standartsete mõõtude järgi. Isiklike mõõtude ja eritellimuse järgi valmistatud kleite ei saa tagastada ega vahetada.
  Hind, tingimused ning toodete ja teenuste nimekiri.


  Milieu Weddings & Beauty jätab endale õiguse igal ajal etteteatamisega või etteteatamiseta muuta tingimusi, hindu ning toodete ja teenuste nimekirju. Seoses ettevõtte jätkuva arengu ning kliendibaasi kasvamisega vaatame tihti üle oma tingimused, hinnad ning toodete ja teenuste nimekirja.
     Milieu.eeKuidas tellida

  Milieu Weddings & Beauty; Tallinn; Eesti.  E-mail - info@milieu.ee  Tel. (+372) 569 44445


  Abi ja KKK
  Kuidas tellida
  Hooldus


  Postiteenused
  Mõõdud
  Värvikaart


  Meist
  Partnerid
  Kontakt


  Milieu Weddings & Beauty
  Е-mail info@milieu.ee
  Tel. (+372) 569 44445

  Võta ühendust!


  info@milieu.ee
  +372 56944445

  © kotisivutvirosta.fi