OSTUKORV
Teil on 0 toodet ostukorvisLiisi


  AITÄH,

  et oled külastanud meie veebilehte! Siit leiad abi, kui Sul on tekkinud küsimusi: 


  KLEIDID

   

  Kui sarnased on kleidid näidatud piltidega?


  Milieu lehelt soetatud kleidi saad otse disainerilt, seega sarnanevad kleidid 98% kasutatud piltidega. Mõningane muutus võib olla võimalik, kui tellid kleidi erineva suuruse või värviga.  


  Kust meie kleidid tulevad?


  Meie tootjad on rahvusvaheliselt tuntud kvaliteetsete toodete ja professionaalsuse poolest. Disainerid, kelle kleite me pakume, tegutsevad Euroopas, kus nende kleidid ka valmistatakse.

  Mis firma kleite me pakume?


  Milieu lehelt võid osta:  „Elena Morar“  pulmakollektsioone               

   

  „MaryBride“ pulma – ja peokollektsioone      


  Mida hind sisaldab?

  Hind sisaldab kleidi õmblustöid, kangaid ja aplikatsioone. Kleidi hind ei sisalda piltidel olevaid aksessuaare, ehteid, loore, kindaid, alusselikut, jne. Hinnale lisandub ka postikulu, vastavalt sellele, kuhu Soovid, et kleidi saadaksime.

  Kas kleite saab ka kohapeale vaatama ja proovima tulla?

  Meil ei ole kauplust ega ladu, kus me kleite hoiustaks, sest iga kleit on tehtud täpselt kliendi soovide järgi, et kleit oleks isiklik ja ainulaadne! Tänu sellele saame pakkuda Teile mõistlikku hinda, kuna meil ei ole suuri kulusid üüri ja rendi pealt.

    

   

  TURVALISUS

  Kas meilt on turvaline tellida?


  Jah,  teie isikuandmeid ei avaldata kolmadatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

  Kas meie maksesüsteemid on turvalised?


  Jah, kõik pangalingid ja Paypal on turvalised maksesüsteemid.

   

  TELLIMUSE MUUTMINE

   

  Kas tellimust on võimalik tühistada või muuta?


  Jah, juhul, kui olete tellimuse sisse andnud ja selle eest tasunud, aga tellimust pole veel meie poolt kinnitatud ega vormistatud, siis saate teha veel muudatusi. Me ei vormista tellimusi enne, kui andmed on kinnitatud.

  Kui soovite tellimust tühistada või muuta, saatke meile esimesel võimalusel vastavasisuline e-kiri aadressile info@milieu.ee. Kirjas märkige kindlasti oma arve number, mida soovite muuta või tühistada. Pärast tellimuse tühistamist saate tagasi kogu makstud summa 7 päeva jooksul. 


   

  KAUBA TAGASTAMINE

   

  Kas kaupa on võimalik vahetada või tagastada?


  Jah, kui tellitud toode Teid ei rahulda, on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Teatage meile oma soovist  emaili teel 5 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Kui soovite toote tagastada, saadame teile täitmiseks tagastuslehe. Täitke see ja saatke see koos tootega meile tagasi.


  Tagastatav toode peab olema originaalpakendis, ei tohi olla kasutatud, pestud ega muul moel rikutud. Kui tagastatav kaup ei vasta eelmainitud tingimustele, siis toote kogu maksumust ei kompenseerita. Raha tagastatud kauba eest makstakse teie arvelduskontole mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba tagastamist.


  Kui soovite toodet vahetada, tuleb teil esmalt tellitud kaup tagastada ja seejärel vormistada uus tellimus. 


  NB! Vahetatav või tagastatav kleit peab olema valmistatud standartsete mõõtude järgi. Isiklike mõõtude ja eritellimuse järgi valmistatud kleite ei saa tagastada ega vahetada.

  Milieu.eeAbi ja KKK

  Milieu Weddings & Beauty; Tallinn; Eesti.  E-mail - info@milieu.ee  Tel. (+372) 569 44445


  Abi ja KKK
  Kuidas tellida
  Hooldus


  Postiteenused
  Mõõdud
  Värvikaart


  Meist
  Partnerid
  Kontakt


  Milieu Weddings & Beauty
  Е-mail info@milieu.ee
  Tel. (+372) 569 44445

  Võta ühendust!


  info@milieu.ee
  +372 56944445

  © kotisivutvirosta.fi