KUIDAS TELLIDA

–  Vali endale toode või tooted, mida soovid osta. Lisa tootele värv,  suurus ja kogus. Klikkides nuppu “Telli” sisestatakse tooted sinu ostukorvi. Ostukorvi sisust saad ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehe päises. Ostukorvis saab näha, lisada ja kustutada valitud tooteid ning saad üle kontrollida toodete kogused ja hinnad.

–  Kui tooted on lisatud, liigu edasi ostukorvi järgmisele lehele, klikkides nuppu “Telli”. Täida täpselt kõik tärniga tähistatud väljad ja vali sobiv kauba kättetoimetamisviis.

–  Edasi vali sobiv makseviis. Tellimuse eest on võimalik tasuda järgnevalt:

  1. Pangalinkide (SEB ja Swedbank) või Paypali kaudu.
    2. E-maili arve kaudu.
    3. Liisi järelmaks-  Vali järelmaks. Seejärel saadetakse sulle e-postiga tellimuse kinnitus. Kui oleme tellimuse kätte saanud, vormistame Liisi lepingu, mille on vaja digitaalselt või siis käsitsi alla kirjutada. Peale allkirjastamist hakkab leping ja tellimus kehtima.

 

LIISI JÄRELMAKS

Liisi järelmaks aitab Sind vajaliku kauba soetamisel. Saad ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Sinu tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale.

LIISI järelmaksu tingimused:

–  Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed;

–  Lepingu kestus kuni 60 kuud;        

–  Minimaalne ostusumma puudub;

–  Kauba kallinemine aastas 9-25%;

–  Lepingutasu alates 10 eurost.

 

KAUBA TAGASTAMINE 

 Kas kaupa on võimalik vahetada või tagastada?
Jah, kui tellitud toode Teid ei rahulda, on teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Teatage meile oma soovist  emaili teel 5 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Kui soovite toote tagastada, saadame teile täitmiseks tagastuslehe. Täitke see ja saatke see koos tootega meile tagasi.
Tagastatav toode peab olema originaalpakendis, ei tohi olla kasutatud, pestud ega muul moel rikutud. Kui tagastatav kaup ei vasta eelmainitud tingimustele, siis toote kogu maksumust ei kompenseerita. Raha tagastatud kauba eest makstakse teie arvelduskontole mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba tagastamist.
NB! Vahetatav või tagastatav kleit peab olema valmistatud standartsete mõõtude järgi. Isiklike mõõtude ja eritellimuse järgi valmistatud kleite ei saa tagastada ega vahetada.

Hind, tingimused ning toodete ja teenuste nimekiri.
Milieu Weddings & Beauty jätab endale õiguse igal ajal etteteatamisega või etteteatamiseta muuta tingimusi, hindu ning toodete ja teenuste nimekirju. Seoses ettevõtte jätkuva arengu ning kliendibaasi kasvamisega vaatame tihti üle oma tingimused, hinnad ning toodete ja teenuste nimekirja.