Sale!

Pulmakleit 239, suurus 46

Hind:

390 270

Tarneaeg: 5-6 nädalat
Mõõtude tabel
VÕRDLE SEDA TOODET
Kategooria:

Kirjeldus

«ElenaMorar» on kuulus pulma- ja peokleitide kaubamärk. Kvaliteet ja lummav ilu on meie tähtsaimad prioriteedid.

 

KONSEPTSIOON

Kangaste eksklusiivsus ja kvaliteet võimaldavad luua ideaalse peene käsitööga piduliku kleidi. Lai mudelite valik lubab igale pruudile parimat valikuvõimalust. Erinevad aplikatsioonid, pärlid ja kaunistused lisavad kleidile peenust ja kuninglikku välimust. Meie kollektsioonist leidub kindlasti kleit igat tüüpi figuurile, mis toob välja iga pruudi ilu ja eripära. Disainerite ja meistrite professionaalsus hoiab „Elena Morar“ nime pulmariiete turul nende klientide ja partnerite jaoks kõrgel kohal.

 

LAITMATUS

20-aasta vältel oleme täitnud ligi 1000 tellimust. «Elena Morar» on alati moe tipus – täiuslikud kollektsioonid, mis sisaldavad pulmakleite, aksessuaare, peokleite ja lasteriideid.

 

STIIL

Kõik «Elena Morar» pulma- ja lastekleidid on eksklusiivsed. Meie juures töötavad parimad disainerid, kõik meie kollektsioonid – oma ala ainulaadsed. Tänu pidevale lõigete täiendamisele on ka kõige nõudlikumad pruudid veendunud, et kleidid istuvad hästi igal kehatüübil.

 

KVALITEET

Koostöö usaldusväärsete kangatootjatega ja kõige kvaliteetsemate kangaste kasutamine oma töös on «Elena Morar» kaubamärgi tähtis osa. Meie õmblushooned on sisustatud esmaklassikaliste masinatega, kus töötavad oma ala spetsialistid.

 

„Elena Morar“ kleidid – võrratu ilu maailm!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pulmakleit 239, suurus 46”