0
Teie ostukorvis ei ole tooteid.

0

×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

PULMAKLEIDI HOOLDAMISE JUHISED

 

 

Alati… riputa kleit üles aasade abil, mis asuvad kleidi sees ja on kinnitatud tugevate küljeõmbluste külge. Ära kunagi riputa kleiti üles õlapaelte abil, mis võivad välja venida või lõtvuda.

Alati… vali kleidi hoiulepanekuks muu materjal kui kilekott või vaakumkinnitusega kilekott, sest kile eraldab aure, mis võivad kleidi kollaseks muuta ja hoiab endas niiskust, mis paneb kleidi hallitama.

Alati… küsi, millised ettevaatusabinõusid kasutab spetsialist, et kaitsta õrnu kaunistusi ning mida kasutab kleidi puhastaja varjatud plekkide eemaldamiseks.

Alati… vali spetsialist, kes Sinu kleidi eest isiklikult hoolt kannab.

Alati… palu, et Sa kleiti oma silmaga näha saaksite, enne kui see pannakse hoiule neutraalse pH tasemega karpi või happevabasse karpi, mis on vooderdatud kas kanga või happevaba materjaliga.

Alati… hoidu kleidi hoidmisest pööningul või keldris, kus on niiske ja temperatuurimuutused on suured.

 

PULMAKLEIDI PUHASTAMISE JUHISED

Pulmakleidi või peokleidi kangas ja vooder on tavaliselt sünteetilisest materjalist ning seda on lihtne käsitsi puhastada. Märgpuhastus puhastab kleidi paremini kui keemiline puhastus, sest keemilises puhastuses kasutatavad lahustid ei eemalda veepõhiseid aineid, nagu näiteks higi või enamik toiduplekke. Märgpuhastamine kaitseb pesemise ajal õrnu helmeid, tikandeid ja pitsi.

 

SAMMUD

 1. Kontrolli kleit hoolikalt üle. Kontrolli, kas kleidil on plekke. Mis plekiga on tegu? Veendu, et sul on olemas kõik puhastamiseks vajalikud vahendid. Kontrolli hoolikalt kleidi allääre palistust. Pulmakleitide slepid on nagu suured, kuivad mopid, mis puhastavad kiriku ja vastuvõtusalongide põrandaid.

 

 1. Selle sammu ajal hoia kleidi ülejäänud osa veest väljas. Leota musta alläärt paar tundi puhtas, seebilahusega täidetud vannis.Seejärel võtta hambahari ja kasutades õrnatoimelist vedelat pesuvahendit, „masseeri“ kleidi alläär terves ulatuses puhtaks. Ole ettevaatlik ja ära hõõru pitsi ega kaunistusi liiga tugevalt. Puhasta kindlasti kleidi allääre mõlemad küljed. Kontrolli samuti, kas kleidi vooder/voodrid on must(ad). Puhasta hoolikalt kleidi kõikide kihtide allääred. Pärast pesemist loputa kleidi alläär põhjalikult.

 

 1. Pööra kleidi pihikuosa pahupidi ning pihusta pihiku voodrile (pihik on kleidi ülemine osa) seebilahust. Higiplekkide eemaldamiseks kasuta hambaharja ja pesuainet. Järgmisena puhasta kleidi seelikuosa vooder. Kui sinu kleidi seelikuosa on mitmekihiline, kontrolli kõik kihid üle ja puhasta kõik leitud plekid.

 

 1. Kontrolli hoolikalt kleidi väliskülge ja eemalda kõik plekid. Pihusta plekki kõigepealt seebilahusega. Vajaduse korral kasuta hambaharja, aga hõõru sellega väga õrnalt. Lihtsalt „masseeri“ kangast. Vajaduse korral vala otse plekile vedelat pesuainet. Ole eriti ettevaatlik pitside ja kaunistustega.

 

 1. Kui seebilahus plekki ära ei võta, valmista Oxy Clean® lahus ja hoia plekki selles lahuseses, kuni see kaob.Ära kasuta kloorvalgendajat, nagu näiteks Clorox, sest see jätab kangale kile, mida on väga raske eemaldada.

 

 1. Kui sa oled oma kleidi puhastuse tulemusega rahul, täida vann sooja veega ning aseta terve kleit sinna sisse. Liiguta kleiti vees ringi, et puhastamisel kasutatud seep välja tuleks. Kalla vesi ära, täida vann uuesti veega ning korda loputamist. Korda seda protseduuri nii mitu korda, kuni vesi jääb selgeks ja seebimulle ei teki. Me soovitame kleiti loputada vähemalt kolm korda. On väga oluline, et seep ja puhastuslahused kleidist täielikult välja tuleksid.

 

 1. Kuivata. Kleiti on soovitatud kuivatada värske õhu käes, kuid kindlasti mitte riidepuul. Märja kleidi raskus võib kleiti kahjustada.
 • Üks viis, kuidas kleiti ohutult kuivatada, on asetada lahtikäiv kuivatusrest (vinüülkattega) vanni ja asetada kleit resti peale. Ära aseta kuivavat kleiti otse puitpinnale, kuna kuivamisel eraldub kleidist palju vett, mis võib puitu kahjustada. Aseta kleit nii, et selle raskus on restil ühtlaselt jaotatud.
 • Teine viis, kuidas kleiti kuivatada, on riputada puhas käterätt üle dušikabiini ja asetada kleit käteräti peale.

 

 1. Kui kleit on paar tundi kuivanud ja vett enam ei tilgu, võid kleidi riidepuule riputada ja lasta sel täielikult kuivada.Tõmba kõik tüllikihid kleidi voodris hoolikalt laiali ja silu välja kõik kortsud nii palju kui võimalik. See muudab pressimise kergemaks.

 

 1. Triikimine. Võid lasta kleidi keemilises puhastuses triikida või soovi korral kleidi ise triikida. Kui kleiti ise triigid, soovitame sul triikimislaua katte esmalt ära pesta ja kuivatada, et eemaldada sellelt mustus, tärklis või triikimisjäljed. Aseta triikimislaua ümber põrandale puhas lina, et kleiti triikimise ajal kaitsta. Kõige parem on kasutada pressimiseks puhast valget puuvill-lina või musliini, välja arvatud juhul, kui sa kasutad täiesti uut või äsjapuhastatud triikrauda. Väga vähesed triikrauad on piisavalt puhtad, et pulmakleiti ohutult triikida.

 

 • Võimaluse korral triigi kleiti seestpoolt. Kui teil on paks, pehme triikimislaud, saab litrid ja helmed selle sisse triikida. Veendu, et triikraua kuumus on õige. Alusta madalalt temperatuurilt ja suurenda temperatuuri sammhaaval. Kui triikraud jääb kleidi külge kinni, vähenda kohe temperatuuri.
 • Alusta triikimist slepi alläärest, kuni sa triikimisega harjud.
 • Ära kiirusta ja ole triikimisel ettevaatlik. Kui triikimine on lõpetatud, oled valmis pulmakleiti hoiustama.