0
Teie ostukorvis ei ole tooteid.

0

×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

2018 COMO & GARDA

28 ese(t)

Tabel  Nimekirjana 

 1. Pulmakleit C&G-002

  Pulmakleit C&G-002

  Südamekujulise lõikega disainer pulmakleit, mis on kaunistatud kauni 3D-stiilis lillelise pärlpitsiga. Pits kaunistab ka koheva tüllseeliku äärt. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  480,00 €
 2. Pulmakleit C&G-003

  Pulmakleit C&G-003

  Kaunis pikkade pitsiliste varrukatega pulmakleit atlasest seelikuga. Sensuaalse lõhikuga seelikuosa kaunistab kristallidest vöö. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  440,00 €
 3. Pulmakleit C&G-004

  Pulmakleit C&G-004

  Laia koheva seelikuga pulmakleit, mille büsti ja taljet kaunistavad 3D-stiilis lilled. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  510,00 €
 4. Pulmakleit C&G-006

  Pulmakleit C&G-006

  Läbipaistva ülemise osaga pulmakleit on loodud pruudile, kes armastab silma paista ja on julge näidata oma erilist maitset. Läbipaistev korsetiosa on valmistatud õrnast pitsist ja võrgust, mis on kaetud väikeste pärlitega. Seelikuosas on mitmekihiline tüll. Kleidi kinniseks on lukk. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  470,00 €
 5. Pulmakleit C&G-007

  Pulmakleit C&G-007

  Kaunis merineitsi stiilis pulmakleit, millel on läbipaistvad pitsist väljalõiked. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  450,00 €
 6. Pulmakleit C&G-008

  Pulmakleit C&G-008

  Kaunis klassikaline pitsist pulmakleit, mis mõjub värske ja lihtsana, rõhutades pruudi loomulikku ilu. Merineitsi stiilis seelik ja liibuv siluett rõhutavad pruudi taljet ja figuuri, V-lõiked rinnal ja seljal harmoneeruvad kleidi üldise silueti ja õrna pitsiga. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  610,00 €
 7. Pulmakleit C&G-010

  Pulmakleit C&G-010

  Kaunis läbipaistva ülaosaga pulmakleit, millel on sirge tüllseelik. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  560,00 €
 8. Pulmakleit C&G-015

  Pulmakleit C&G-015

  Pastelsest beežist tüllist valmistatud kaunis pulmakleit, mis on kaunistatud valge lilelise pitsiga. Kleidi kandmise teeb lihtsamaks asjaolu, et kleidil puudub pikk slepp. Kleidi kinniseks on lukk. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  380,00 €
 9. Pulmakleit C&G-016

  Pulmakleit C&G-016

  Klassikalisest valgest atlasest pulmakleit pruudile, kes armastab aegumatut klassikat. Valge atlas on üks klassikalisemaid pruutkleidi kangaid, mida on kasutatud juba aastasadu. Atlas on mugav materjal kandmiseks, ta on kehale katsumisel pehme ja meeldiv. See pulmakleit on tehtud pidulikumaks kauni lillelise pitsiga, mis katab taljet ja pikki varrukaid. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  550,00 €
 10. Pulmakleit C&G-017

  Pulmakleit C&G-017

  Pastelse beežika tülliga kaetud pulmakleit näeb eriti hea välja päevitunud nahaga, seega sobib see kleit ideaalselt suviseks pulmaks. Suurte lilledega valge pits lisab õrnust, eriti efektne näeb see välja kleidid seljaosas. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  510,00 €
 11. Pulmakleit C&G-018

  Pulmakleit C&G-018

  Pastelne beež kaunis pulmakleit pikkade varrukatega pruudile, kes tahab oma pulmapäeval näidata oma erilist ja peent stiili. Kleidi ülemine osa ja varrukad on kaetud õrnade 3D-stiilis lillede ja pitsiga. Kleidi seelikusa koosneb kahest kihist - alumine kihit on valmistatud läikivast faktuursest kangast, mida katab läbipaistev tüll. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  550,00 €
 12. Pulmakleit C&G-019

  Pulmakleit C&G-019

  Pastelsest beeži värvi tüllist valmistatud merineitsi stiilis seelikuosa näeb sellel pulmakleidil eriti efektne välja! Õrn valge pits lisab kleidile naiselikkust ja õrnust. Kleidi liibuv siluett rõhutab pruudi kaunit figuuri ja loomulikku ilu. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed korsetipaelad.
  Lähemalt
  480,00 €
 13. Pulmakleit C&G-021

  Pulmakleit C&G-021

  Merineitsi stiilis ilus pulmakleit läbipaistva ülemise osaga on loodud pruudile, kes julgeb särada ja erineda. Läbipaistvale organzale on lisatud valge pärlpits, mis jätkub ka atlasest seelikuosale. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  450,00 €
 14. Pulmakleit C&G-023

  Pulmakleit C&G-023

  See rohke pitsi ja laia koheva seelikuosa ja pika slepiga pulmakleit teeb sinust tõelise printsessi! Klassikaliste detailidega pulmakleit on pulma tõeline pärl ja iga pruudi unistus. Efektne pitsist dekoltee ja pikad varrukad näevad kaunid välja, taljel ilutseb kristallidest kaunistus. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  650,00 €
 15. Pulmakleit C&G-024

  Pulmakleit C&G-024

  Kaunis õrnast valgest šifoonist kreeka stiilis pulmakleit, mis sobib ideaalselt suviseks pulmaks. Pruudi rinda ja taljet kaunistavad valged pärlid, mis lisavad kleidile väärikust ja klassikalisust. See pulmakleit näeb tänu oma erilisele disainile väga väärikas ja huvitav välja, erilist tähelepanu köidab seljaosa. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  590,00 €
 16. Pulmakleit C&G-025

  Pulmakleit C&G-025

  Lihtne, kuid kaunis disainer pulmakleit, millel on mängitud õrna pitsi ja tülliga. Taljesse töödeldud lõige rõhutab pruudi kaunist figuuri, samas kui mitmekihiline tüllseelik lisab õhulisust ja liikuvust. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  460,00 €
 17. Pulmakleit C&G-026

  Pulmakleit C&G-026

  Tõeliselt uhke ja kuninglik beež pulmakleit, millel on kohev seelikuosa. Läbipaistev ülemine osa on kaetud valge pitsiga, mis jätkub seelikuosal ja katab ka kleidi seeliku äärt. Erilise sarmi annab sellele kleidile pastelne värv ja sädelus, mis katab seeliku tülli ja ei jää kellelgi märkamata. Lahtised õlad, käed ja selg on harmoonias laia seelikuga, mis lisab pruudi välimusele õrnust ja kergust. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  590,00 €
 18. Pulmakleit C&G-027

  Pulmakleit C&G-027

  Efektne huvitva merineitsi lõikega pulmakleit, mis sobib igaks hooajaks. Südamekujuline korsetiosa on kaetud õrna pitsiga, taljet kaunistab peenike kristallidest vöö. Huvitava efekti loob seelikule lisatud läbipaistev tüllikiht, mis lisab kohevust ja õhulisust. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  510,00 €
 19. Pulmakleit C&G-029

  Pulmakleit C&G-029

  Kaunis valge pulmakleit on loodud pruudile, kes armastab aegumatut klassikat. Kleidi ülemine osa on valmistatud efektsest pitsist, mis mõjub õrna ja kuninglikuna. Pruudi taljet rõhutab peenike pärlivöö. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  360,00 €
 20. Pulmakleit C&G-030

  Pulmakleit C&G-030

  Naiselik taljesse töödeldud pulmakleit sirge seelikuga on loodud kahest põhikangast, ülemine osa on pitsist ja seelik slepiga mitmekihilisest tüllist. Väga efektne näeb välja ka kleidi seljaosa, kus on disainitud sügav V-lõige ja dekoratiivsed nööbid. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  410,00 €
 21. Pulmakleit C&G-031

  Pulmakleit C&G-031

  Rohke pitsiga kaunistatud pulmakleit, millel on kaunid pikad varrukad ja kohev A-joone seelikuosa. Pikad varrukad on meie kliimas praktilised, need kaitsevad jahedate õhtutuulte eest ja samal ajal aitavad peita keha puudusi. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  480,00 €
 22. Pulmakleit C&G-034

  Pulmakleit C&G-034

  Õrnalt naiselik valge pulmakleit tüllseeliku ja lillelise pitsiga. Südamekujuline korsetiosa on kaunistatud õrna pitsiga, mis mõjub kaunilt ja romantiliselt. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  390,00 €
 23. Pulmakleit C&G-036

  Pulmakleit C&G-036

  Pidulik valgest atlasest disainer pulmakleit, mida on kaunistatud õrna pärlpitsiga. Pulmakleidi seljal on kasutatud efektset võrku. Kleidi kinniseks on lukk. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  540,00 €
 24. Pulmakleit C&G-040

  Pulmakleit C&G-040

  Lühike valge pulmakleit, millel on osavalt kasutatud läbipaistvat materjali ja lillelist pitsi. Ebasümmeetriline mitmekihiline tüllseelik lisab mängulisust ja õhulisust. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  310,00 €
 25. Pulmakleit C&G-041

  Pulmakleit C&G-041

  Kaunis pitsiga kaetud merineitsi stiilis pulmakleit pruudile, kes hindab aegumatut stiili ja klassikat. Liibuv kleidi siluett toob esile pruudi kauni figuuri ja loomuliku ilu. Kleidi kinniseks on lukk, millele on lisatud dekoratiivsed korsetipaelad.
  Lähemalt
  450,00 €
 26. Pulmakleit C&G-042

  Pulmakleit C&G-042

  Kaunis pastelset värvi faktuursest kangast pulmakleit, mis mõjub väga eriliselt ja pidulikult. Õlgadel ja dekolteel on läbipäistev naha värvi võrk, mis hoiab varrukaid ja loob õhulise ja kerge mulje. Eriti efektne näeb välja pulmakleidi seljaosa. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  560,00 €
 27. Pulmakleit C&G-043

  Pulmakleit C&G-043

  Kaunis pulmakleit, mille ülemine osa on kaunistatud valgete pärlitega. A-joone seelik sobib igale figuuritüübile, rõhutades peenikest taljet. Mitmekihiline tüllseelik jätkub pikaks slepiks, mis lisab kleidile pidulikkust. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed korsetipaelad. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  570,00 €
 28. Pulmakleit C&G-044

  Pulmakleit C&G-044

  See õrn ja naiselik pulmakleit on iga pruudi unistus! A-joone seelikuosa sobib igale figuuritüübi ja pikkusega pruudile, rõhutades taljet ja pikendades jalgu. Pulmakleit on kaunistatud kauni lillelise pitsiga, mis loob imelise ja piduliku üldmulje. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  480,00 €

28 ese(t)

Tabel  Nimekirjana