0
Teie ostukorvis ei ole tooteid.

0

×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

2019 Elena Morar Love Forever

30 ese(t)

Tabel  Nimekirjana 

 1. LF-001 (1)

  Pulmakleit LF-001

  See tõeliselt elegantne, kuid lihtne pulmakleit loob väga õrna ja pehme mulje. Südamekujulise kaeluse lõikele pole lisatud õlapaelu, mitmekihiline tülliseelik ja kleidi ülemine osa on kaunistatud lillemotiividest kõrgkvaliteetse pitsiga. Üldmulje toob kokku pidulikult pikk slepp, mille äärt kaunistab lillepits. Kleidi seljaosas on lukk ja dekoratiivne korsetipael. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  490,00 €
 2. LF-002 (1)

  Pulmakleit LF-002

  Õrnroosa litridega kaetud Elena Morari pulmakleit sobib ideaalselt säravale pruudile. Kleidile lisab õrnust kaunis pits ja kristallidega kaunistatud vöö ja kaelus. Kleit on tagant reguleeritav korsetiga. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1 või 3.
  Lähemalt
  460,00 €
 3. LF-003 (2)

  Pulmakleit LF-003

  Klassikaline merineitsi stiilis pehmest atlasest pulmakleit säravale pruudile. Kõrgkvaliteetne tikandiga kaunistatud pits on lisatud pulmakleidi taljele ja seelikuosale. Kleidi kinniseks on lukk ja dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  770,00 €
 4. LF-006 (1)

  Pulmakleit LF-006

  Lihtne, kuid meeldejääv Elena Morari värviline pulmakleit šifoonist. Efektne läbipaistev ülemine osa on kaunistatud ilusa litrikaunistusega, mis jätkub seelikuosas. Pulmakleidi tagaosas on lukk ja dekoratiivsed nööbid. Sirge mitmekihiline šifoonseelik ei vaja alusseelikut. Kleiti saab tellida ainult pildil olevas värvis.
  Lähemalt
  490,00 €
 5. LF-010 (1)

  Pulmakleit LF-010

  Efektsed õlalt langevad varrukad ja pitsmotiivid seljal lisavad sellele kaunile pulmakleidile elegantsust. Pehme atlas on kaetud ilusa lillemotiividest kõrgkvaliteetse pitsiga. Pikk slepp seelikul lisab pidulikkust ja on üks ilusa pulmakleidi lahutamatu osa. Seljal on pulmakleidil lukk ja dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  840,00 €
 6. LF-011 (1)

  Pulmakleit LF-011

  Naiselik printsessiseelikuga Elena Morari pulmakleit. Kleidi ülaosa ja õlapaelad on kaunistatud õrna käsitsi tikitud litritega pitsiga. Mitmekihiline tüllist seelikuosa on kaetud efetktse pitsiga, mis jätkub pikal slepil. Pulmakleit on reguleeritav korsetiga, kuhu on lisatud ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 4 või 5.
  Lähemalt
  810,00 €
 7. LF-012 (1)

  Pulmakleit LF-012

  Südamekujulise lõikega ja pikkade varrukatega pidulik pulmakleit on iga tütarlapse unistus. Pulmakleidi kaunistamiseks on kasutatud pärleid ja lillemotiividest pitsi. Seda kleiti saab tagant reguleerida korsetiga. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 4.
  Lähemalt
  390,00 €
 8. LF-013 (1)

  Pulmakleit LF-013

  Südamekujulise lõikega lihtsale merineitsi stiilis pulmakleidile on aktsenti loodud õrna pitsi ja sädeleva šifooniga. Lillemotiividest aplikatsioon katab rinnaosa ja jätkub õlapaeltel. Seelikuosa alläärele on lisatud dekoratiivse äärega pits, mis lisab kleidile pidulikkust. Kleidi seljaosas on lukk ja dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  650,00 €
 9. LF-016 (1)

  Pulmakleit LF-016

  Tagasihoidlik õrna pitsiga kaetud pulmakleit sobib ideaalselt õrnale pruudile. Pehme atlas on kaetud lillemotiividest pitsiga ja taljet kaunistab maitsekas pärlitest ja kristallidest vöö. Seljaosas on lukk, mis on peidetud dekoratiivsete nööpide ja korsetipaelaga. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  580,00 €
 10. LF-018 (1)

  Pulmakleit LF-018

  Efektne läbipaistva ülaosaga merineitsi stiilis pulmakleit. Pehme atlas on kaetud käsitsi õmmeldud lillemotiividega, mis laienevad seelikuosale. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  380,00 €
 11. LF-021 (1)

  Pulmakleit LF-021

  Südamekujulise lõkega merineitsi stiilis pulmakeit on kaetud õrna ja efektse pärlpitsiga. Seljal loovad pitsist detailid huvitava mustri. Pidulikkust lisab kleidile eriti pikk slepp. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  510,00 €
 12. LF-023 (1)

  Pulmakleit LF-023

  Südamekujulise lõikega ja koheva printsessiseelikuga pulmakleit, millel on korseti stiilist taljeosa. Graatsiline mitmekihiline tüllseelik pika slepiga lisab kleidile kohevust ja pidulikkust. Kleidi kinniseks on lukk. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  430,00 €
 13. LF-024 (2)

  Pulmakleit LF-024

  Kaunis rohke pitsiga kaetud merineitsi stiilis Elena Morari disainer pulmakleit. Lillemotiivid ja helmeread lisavad kleidile rikkaliku viimistluse. Läbipaistev dekolteeosa jätab õhulise ja kerge mulje. Mitmekihilist tüllist seelikuosa kaunistavad rohked litrid ja pitsmotiivid. Kleidi kinniseks on küljelukk.
  Lähemalt
  850,00 €
 14. LF-030 (1)

  Pulmakleit LF-030

  See vintage stiilis sirge värviline pulmakleit mõjub väga eriliselt ja sobib ideaalselt rannapulmaks. Silueti lihtsus mõjub värskelt ja valge pitsdetail nii kleidi ees kui ka taga lummab oma lihtsusega. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  590,00 €
 15. LF-032 (2)

  Pulmakleit LF-032

  See futuristlikus stiilis pitsdetailidega kaunistatud pulmakleit eristab sind kindlasti kõikidest teistest pruutidest! Kõrge kaelus ja eridetailid rinnal loovad huvitava kombinatsiooni, millele lisab õrnust lillemotiiv ja pärlid. Tüllist seelikuosa on täis sädelust. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  570,00 €
 16. LF-034 (1)

  Pulmakleit LF-034

  Sirge seelikuosaga ilus pulmakleit, mis sobib ideaalselt rannapulma. Ülemises osas on osavalt kasutatud läbipaistvat võrku ja valget lillelist pitsi, seelikuosas on mitmekihiline šifoon. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  320,00 €
 17. LF-037 (1)

  Pulmakleit LF-037

  Efektsest faktuursest kangast pulmakleit, mis sobib ideaalselt rannapulmadeks. Kleidis on liikuvust ja õhulisust, mis teeb pruudi välimuse kergeks ja värskeks. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett.
  Lähemalt
  490,00 €
 18. LF-040 (1)

  Pulmakleit LF-040

  Valgest šifoonist sirge seelikuga efektne pulmakleit, millele lisab pidulikkust kuninglik pits, millega on kaetud kleidi ülemine osa ja pikad varrukad. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  370,00 €
 19. LF-041 (2)

  Pulmakleit LF-041

  Rohke pitsiga kaetud disainer pulmakleit kaunile pruudile. Seelikuosal on litritega pitskangas kaetud läbipaistva tülliga, mis tekitab efekti, kus alumine pits kumab läbi. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  590,00 €
 20. LF-042 (1)

  Pulmakleit LF-042

  Pulmakleidi komplekt booleroga on mugav, kui soovid päeva jooksul oma välimust muuta või soovid kaitset ilma muutuste eest. Pärlpitsiga kaunistatud merineitsi stiilis atlasest pulmakleidile saab peale visata uhke pitsit pika boolero. Kleidi kinniseks on lukk. *Kodulehel märgitud hind on komplektile, saab tellida ka ainult pulmakleidi ilma boolerota, siis selle hinnaks tuleb 490€.
  Lähemalt
  580,00 €
 21. LF-046 (1)

  Pulmakleit LF-046

  Huvitavast litritega kaetud faktuurest kangast valmistatud pulmakleit, milles tunned ennast tõelise kuulsusena. Kena A-lõige sobib igale figuuritüübile. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett.
  Lähemalt
  580,00 €
 22. LF-048 (1)

  Pulmakleit LF-048

  Kaunis läbipaistva seelikuosaga ja pikkade pitsist varrukatega disainer pulmakleit. Kleidi rinda ja selga kaunistab ilus lilleline pits ja pärlid, kleidi pikk tülliseelik lisab sellele liikuvust ja kohevust. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  380,00 €
 23. LF-052 (1)

  Pulmakleit LF-052

  Sädeleva koheva tüllseeliku ja pitsist korsetiosaga kaunis pulmakleit, milles saad särada terve õhtu vältel. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  440,00 €
 24. LF-053 (1)

  Pulmakleit LF-053

  Kaunist lillelisest pitsist valmistatud pulmakleit, mis sobib igaks aastaajaks. Pikad varrukad lisavad kleidile pidulikkust, kaitstes samal ajal ka jaheda õhtutuule eest. Peeniket pruudi taljet rõhutab kristallidest vöö. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett.
  Lähemalt
  580,00 €
 25. LF-056 (1)

  Pulmakleit LF-056

  Tõeliselt kuninglik disainer pulmakleit pika slepiga. Taljet ja varrukaid on kaunistatud rohke pärlkaunistuse ja pitsiga, mis teeb kleidi veel pidulikumaks. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 4 või 5.
  Lähemalt
  420,00 €
 26. LF-057 (1)

  Pulmakleit LF-057

  Põnev pulmakleidi komplekt booleroga, kui soovid päeva jooksul oma välimust muuta või soovid kaitset ilma muutuste eest. Lillelise pitsiga kaunistatud sädeleva tüllseelikuga pulmakleidile saab peale visata pika pärlkaunistustega boolero. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1. *Kodulehel märgitud hind on komplektile, saab tellida ka ainult pulmakleidi ilma boolerota, siis selle hinnaks tuleb 430€.
  Lähemalt
  510,00 €
 27. LF-058 (2)

  Pulmakleit LF-058

  Boheemlaslik pulmakleit laiade varrukate ja läbipaistva ülemise osaga. Pulmakleit on valmistatud efektsest faktuursest kangast,millel on ruudu muster. Seljaosa on efektselt lahti jäetud. Kleidi kinniseks on lukk. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  510,00 €
 28. LF-060 (2)

  Pulmakleit LF-060

  Läbipaistva pitsist ülaosa ja mitmekihilise tüllseelikuga disainer pulmakleit. Kleidi ülemine osa ja varrukad on valmistatud kõrgkvaliteetsest pitsist. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  320,00 €
 29. LF-061 (1)

  Pulmakleit LF-061

  Sel klassikalisel pulmakleidil on kasutatud mitmekihilist tülli, pärlpitsi ja helmeid. Kuninglik pikk slepp lisab kleidile pidulikkust. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  460,00 €
 30. LF-062 (2)

  Pulmakleit LF-062

  Õhuline koheva tüllseelikuga disainer pulmakleit, millel on kaunis lilleline pitskaunistus nii kleidi taljel kui ka pikkadel varrukatel. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  410,00 €

30 ese(t)

Tabel  Nimekirjana