0
Teie ostukorvis ei ole tooteid.

0

×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

2019 Secret Garden

29 ese(t)

Tabel  Nimekirjana 

 1. Pulmakleit 19-002

  Pulmakleit 19-002

  Väga õrn ja naiselik koheva seelikuga pulmakleit loob kordumatu ilu, mis sobib praktiliselt iga pulmastiili ja temaatikaga. See mudel tundub esmapilgul küllaltki lihtne - kohev tüllseelik A-joones ja kristallidega kaunistatud ülemine osa. Kuid erilise sarmi lisab kleidile läbipaistev võrk õlgadel ja seljal, mis laseb kristallkaunistusel tulla esile ja särada täiel määral. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed korsetipaelad ja nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  520,00 €
 2. Pulmakleit 19-007

  Pulmakleit 19-007

  Pulmakleit, millel on huvitav valge pits-ja pärlkaunistus, näeb tõeliselt kuninglik ja põnev välja. Kleidi ülemine osa – läbipaistev võrk, millele on peale õmmeldud pits ja pärlid huvitava kujundina. Kleidi alumine osa- liibuv atlasest seelik, mille peale on lisatud mitu beeži organza kihti, mis lisab õhulisust ja mängulisust. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  440,00 €
 3. Pulmakleit 19-009

  Pulmakleit 19-009

  Kaunis boheemlaslik pulmakleit sirge seeliku ja efektse pitsaplikatsiooniga. V-lõikelist kaelust kaunistab pits, mis on äärestatud huvitavate narmastega, mis tekitavad ka lühikesed varrukad. Narmastega kleit ei ole klassikaline ja sellepärast me seda armastamegi! Narmad loovad liikuvuse ja on mänguline viis teha oma pulmakleit natuke erilisemaks. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on dekoratiivsed korsetipaelad.
  Lähemalt
  390,00 €
 4. Pulmakleit 19-011

  Pulmakleit 19-011

  A-lõikeline kuninglik pulmakleit on valmistatud säravast faktuursest kangast, mis püüab pilku ja erineb teistest kleitidest. Kleidi ülemine osa koosneb südamekujulisest korsetist, mille laiad paelad korrigeerivad figuuri tuues esile kena talje. Kohev seelikuosa jätkub pikaks slepiks. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  480,00 €
 5. Pulmakleit 19-012

  Pulmakleit 19-012

  Pulmakleit kõrgete lõhikutega seelikuosas - on julge ja särava pruudi valik. Õlapaeltega disain avab õlad ja kaela, sirge seelik rõhutab ilusaid neiu jalgu. Kleidi korsett ja õlapaelad on kaunistatud pitsi ja helmestega. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  380,00 €
 6. Pulmakleit 19-013

  Pulmakleit 19-013

  Kaunis õhuline pulmakleit sobib ideaalselt suviseks pulmaks! Sügav V-lõikeline lahtine dekoltee on kaunistatud õrna lillelise pitsiga, mis jätkub ka seelikuosas. Peenikesed õlapaelad avavad kaela ja õlad. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  590,00 €
 7. Pulmakleit 19-014

  Pulmakleit 19-014

  Pulmakleit 3D-stiilis lilledega püüab kohe pilku. Kleidi südamekujuline dekoltee ja kohev seelik loob kauni välimuse, kuid selle kleidi eripära koosneb selle ebatavalises kaunistuses. Stiilne pruudikleit on kaunistatud mahukate lille aplikatsioonidega, mis kaunistavad kleidi seelikut ja korsetti. Õhulisetena mõjuvad kleidi õlalt langevad varrukad. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett.
  Lähemalt
  530,00 €
 8. Pulmakleit 19-016

  Pulmakleit 19-016

  Väga kaunis kohev pulmakleit, mis teeb sinu pulmapäeva väga eriliseks. Kleidi pehme šampuse värv ja pikk slepp loovad õrna ja kuningliku mulje, millele lisanduvad pikad varrukad pitsaplikatsioonidega ja pärlpitsiga korsetiosa. Viimistletud korsett aitab rõhutada taljet, luues kauni figuuri. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  450,00 €
 9. Pulmakleit 19-017

  Pulmakleit 19-017

  Eriti pika koheva slepiga pulmakleit, mis võlub oma säreva kanga ja hõbeda kristallaplikatsiooniga. Kleit on valmistatud kvaliteetsest organzast ja atlasest. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  510,00 €
 10. Pulmakleit 19-018

  Pulmakleit 19-018

  Pulmakleit kuldse pärltikandiga näeb tõeliselt kuninglikult uhke. Kleidi ülemine osa on liibuv avatud õlgadega korsett, millel on õlalt langevad varrukad. Kleidi seelikuosa on volditud atlasest. Kuldne tikand ja aplikatsioonid säravad valguse käes, tehes pruudi väljanägemise tõeliselt eriliseks. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  460,00 €
 11. Pulmakleit 19-020

  Pulmakleit 19-020

  Väga õrn ja naiselik pulmakleit kaunistatud korsetiosa ja lühikeste varrukatega. Maani seelik lühikese slepiga lisab pruudi välimusele pidulikkust. See mudel sobib ideaalselt igale figuuritüübile, kohev sirge seelik näitab parimas valguses pruudi kurve ja rõhutab kergelt taljet. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  450,00 €
 12. Pulmakleit 19-021

  Pulmakleit 19-021

  Põnev šampanja värvi pulmakleit faktuursest kangast saab iga pulma pärliks, tuues esile pruutpaari omapärase stiili. Sädelevale kangale on lisatud mahulised valged lilleaplikatsioonid. Kleit on taljesse töödeldud, rõhutades sellega pruudi peenikest pihta. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  610,00 €
 13. Pulmakleit 19-025

  Pulmakleit 19-025

  Valmistatud faktuursest kangast ja pitsist, on see romantiline pulmakleit tõeline pulma pärl. Läbipaistvad pikad varrukad sobivad hästi V-lõikelise kaelusega, täiendades üksteist, kui sirgelõikeline seelik lühikese slepiga võtab piduliku välimuse hästi kokku. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  530,00 €
 14. Pulmakleit 19-026

  Pulmakleit 19-026

  Kaunis klassikaline merineitsi stiilis pulmakleit, mis on valmistatud pehmest atlasest. Valge atlas on üks klassikalisemaid pruutkleidi kangaid, mida on kasutatud juba aastasadu. Atlas on mugav materjal kandmiseks, ta on kehale katsumisel pehme ja meeldiv. Kleidi sügav V-kaelus on kaunistatud õrna lillelise pitsiga, mis kandub edasi ka seelikuosale. Liibuv siluett toob esile pruudi kauni figuuri tehes komplimendi tema loomulikule ilule. Šikk seelikuosa läheb edasi pikaks slepiks. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  450,00 €
 15. Pulmakleit 19-031

  Pulmakleit 19-031

  Kaunis pastlese beeži värviga pulmakleit, mis mõjub väga rahulikult ja naiselikult. Kleidile on aktsenti lisatud valge pitsi ja pärlitega, mis katab pulmakleidi korsetiosa ja jätkub seelikule. Läbipaistval võrgul ülemises osas on efetktselt mängitud pitselementidega, luues õhuline ja kerge mulje, mis rabab oma detailidega. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  450,00 €
 16. Pulmakleit 19-033

  Pulmakleit 19-033

  Efektne kreeka stiilis pulmakleit, mis sobib ideaalselt suviseks ranna pulmaks. Õrnast šifoonist valmistatud pikad varrukad ja pealisseelik mõjuvad õhuliselt ja muinasjutuliselt, luues kauni voolavuse pruudi liikumisel. Avatud selja, sügava V-lõikega rinnal ja kõrge lõhikuga saad esile tuua oma kauni keha ja loomuliku ilu. Kaunistuseks on valitud valge pits ja pärliribad, mida saab näha õlgadelt langemas. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  450,00 €
 17. Pulmakleit 19-037

  Pulmakleit 19-037

  Lihtne sirgejooneline pulmakleit, mida kaunistab õrn lilleline pits. Avatud südamekujuline lõige rinnal loob õhulise ja kerge üldmulje, kui sirge šifoonseelik lisab liikuvust. Kleidis liikumise teeb kergemaks asjaolu, et pulmakleidil pole pikka sleppi. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed korsetipaelad.
  Lähemalt
  380,00 €
 18. Pulmakleit 19-038

  Pulmakleit 19-038

  Vintage stiili hõnguline kaunis pulmakleit, mille liibuva merineitsi siluetiga seelikuosa täiendab pikkade narmastega efektne ülemine osa. Narmad on huvitav kaunistuse valik pulmakleidile, kuna lisavad mõnuse liikumise ja täidluse lihtsa lõikega kleidile. Seelikuosa ja pikk slepp on valmistatud valgest kerge läikega atlasest. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  410,00 €
 19. Pulmakleit 19-040

  Pulmakleit 19-040

  Ilus lille ja lehemotiividega pitsiga kaunistatud pulmakleit, mis mõjub väga õrnalt ja suviselt. Sirgelõikelist šifoonist seelikuosa täiendab pitsiline ülaosa, mis on osaliselt läbipaistev. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  340,00 €
 20. Pulmakleit 19-046

  Pulmakleit 19-046

  Klassikaline laia seelikuga pulmakleit, milles võid tunda ennast tõelise printsessina. Efektne pikk slepp lisab kleidile kuninglikkust ja pidulikkust. Pulmakleidi büsti ja taljet katab õrn valge pits, läbipaistev võrguosa mõjub kergelt ja õhuliselt, rõhutades pruudi kaela. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid ja korsetipael. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  410,00 €
 21. Pulmakleit 19-048

  Pulmakleit 19-048

  Kaunis ja praktiline pulmakleit pikkade pitsiliste varrukatega ja õhulise organzast seelikuga. Pikad varrukad näevad ilusad välja, aga on ka väga praktilised - aitavad peita võimalikke puudusi ja kaitsevad õhtujaheda ja tuulte eest. Kuninglik valge pits mõjub väga pidulikult ja kuninglikult. Seelikuosale on lisatud natuke pastelset beežikat värvi, mis lisab üldmuljele õrnust. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  360,00 €
 22. Pulmakleit 19-054

  Pulmakleit 19-054

  Pidulik rohke kaunistusega A-lõikeline pulmakleit. A-lõige sobib ideaalselt kõigile figuuritüüpidele, rõhutades taljet ja pikendades pruudi vormi. Sellel pulmakeidil on kasutatud faktuurset puuokste motiividega kangast, millele on lisatud valge lilleline pits, et luua eriti pidulik ja täiuslik üldmulje. Pikk kohev slepp seelikuosal lisab kleidile pidulikkust. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  580,00 €
 23. Pulmakleit 19-056

  Pulmakleit 19-056

  Valge atlas on üks klassikalisemaid pruutkleidi kangaid, mida on kasutatud juba aastasadu. Atlas on mugav materjal kandmiseks, ta on kehale katsumisel pehme ja meeldiv. Sellel pulmakleidil täiendab merineitsi stiilis atlasest seelikut õhuline läbipaistvate detailidega ülaosa, kus on osavalt mängitud lillelise pitsi ja 3D-stiilis lilledega. Saavutatud üldmulje on huvitav ja naiselik. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  510,00 €
 24. Pulmakleit 19-062

  Pulmakleit 19-062

  Pidulik säravast faktuursest kangast pulmakleit, mis mõjub õrnalt ja naiselikult. Huvitavale kangale on lisatud lilleline pärlpits, mis loob tähtsaks päevaks piduliku üldmulje. Pidulikkust lisab veelgi äravõetav pikk boolero, mida saab eraldi tellida. Antud hind kehtib ainult kleidile. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  490,00 €
 25. Pulmakleit 19-070

  Pulmakleit 19-070

  Pidulik pikkade varrukatega pulmakleit pruudile, kes armastab aegumatut klassikat! Kohev faktuursest organzast valmistatud seelikuosa täiendab pidulikust pitsist valmistatud korsetiosa, millel on pikad pitsist varrukad ja peenike vöö. Avatud õlad mõjuvad vabastavalt ja lisavad üldmuljele õhulisust. Kleidi kinniseks on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  590,00 €
 26. Pulmakleit 19-071

  Pulmakleit 19-071

  Õrn ja naiselik A-lõikeline pulmakleit, mis sobib ideaalselt iga temaatikaga pulmadeks, nii kiriklikuks laulatuseks kui intiimsemaks õuepeoks. Pulmakleit on kaunistatud õrna lillelise pärlpitsiga, mis katab kleidi ülemist osa ja jätkub seelikuosal. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  430,00 €
 27. Pulmakleit 19-075

  Pulmakleit 19-075

  Koheva seelikuga pulmakleit, mis tuletab meelde vana Hollywood-i glamuuri. Südamekujuline plisseeritud korsetiosa on kaunistatud valge lillelise pitsiga, mida täiendab kogev organza seelik, millel on õrn lisatud pitsiline äär. Pidulikkust lisab veelgi pikk slepp. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  410,00 €
 28. Pulmakleit 19-085

  Pulmakleit 19-085

  Efektne sirge seelikuga pulmakleit, millel on aktsenti lisatud langeva organzast detailiga seelikuosas ja kauni pärlpitsiga rinnal. Läbipaistvad detailid ülemises lisavad kleidile õhulisust ja kergust, sügav V-lõige seljal rõhutab pruudi loomulikku ilu. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  390,00 €
 29. Pulmakleit 19-086

  Pulmakleit 19-086

  Kaunis rohke pitsi ja kaunistustega pulmakleit pruudile, kes tahab oma pulmapäeval särada ja silma paista. Valge õrn pits katab nii pikki varrukaid, kleidi seelikuosa, korsetiosa ja sleppi. Sirgele seelikuosale on aktsenti lisatud pitsilise lühikese detailiga, mis pikeneb kauniks slepiks, mis meenutab pikka loori. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  510,00 €

29 ese(t)

Tabel  Nimekirjana