0
Teie ostukorvis ei ole tooteid.

0

×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

2018 MaryBride Rome

21 ese(t)

Tabel  Nimekirjana 

 1. Pulmakleit MB-031

  Pulmakleit MB-031

  Kaunis ja lihtne sirge seelikuga pulmakleit, mis on rinnal kaunistatud õrna lillelise pitsi ja helmestega. Mitmekihiline šifoonseelik mõjub kergelt ja õhuliselt. Pulmakleit on tagant reguleeritav korsetiga, millele on lisatud dekoratiivsed nööbid. See pulmakleit ei vaja lisa alusseelikut.
  Lähemalt
  570,00 €
 2. Pulmakleit MB-032

  Pulmakleit MB-032

  MaryBella uuel MB-032 pulmakleidil on oskuslikult kasutatud läpipaistvat kangast, huvitavat lõiget ja kuninglikku pitsi. Korsett on kaunistatud kahe pitselemendiga, milllele on kinnitatud helmed. Helmed kaunistavad ka kaeluse äärt. Mitmekihilisele tüllseelikule on lisatud äärde kuninglik pits, mis lisab kleidile pidulikkust. Seelikul ei ole pikka sleppi, mis teeb kleidis liikumise kergemaks. Kleidi kinniseks on lukk. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  530,00 €
 3. Pulmakleit MB-033

  Pulmakleit MB-033

  Ilus A-lõikeline pitsist ja tüllist MaryBella pulmakleit. Taljet kaunistab roosa vöö, millele on peale õmmeldud kristallid ja mida saab tagant siduda lipsuks. Läbipaistev korsetiosa on kaunistatud kõrgkvaliteetsetest pitsist lillemotiividega, mis jätkuvad ka seljaosale. Kinniseks on kleidil lukk. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  610,00 €
 4. Pulmakleit MB-034

  Pulmakleit MB-034

  Klassikaline sirge seeliku ja roosa vööga pulmakleit. Korsetil ja varrukatel on kasutatud kõrgkvaliteetset pitsi, mis lisab kleidile pikulikkust ja kuninglikkust. Roosa lipsuga vöö rõhutab peenikest taljet ja jätkub kleidi tagaosas. Pulmakleidi kinniseks on reguleeritav korsett, millele on lisatud dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  530,00 €
 5. Pulmakleit MB-035

  Pulmakleit MB-035

  Pulmakleit- transformer on tõeline üllataja! Pulmapäeva jooksul saad kleidi välimust muuta pidulikumast pika slepiga seelikuosaga variandist pehmema merineitsi stiilis peovariandiks. Lahtikäiv seelikuosa kinnitatakse vööga taljeosale. Põhikleit on valmistatud huvitavast läbipaistvate detailidega pehmest pitsist. Kinniseks on kleidil lukk.
  Lähemalt
  480,00 €
 6. Pulmakleit MB-037

  Pulmakleit MB-037

  Kaunis läbipaistva ülaosa ja mitmekihilise šifoonseelikuga pulmakleit. Kleidi ülaosale on lisatud 3D tehnikas lilled, mis loovad väga õrna ja elava mulje. Kleidi kinniseks on lukk, mis on kaunistatud dekoratiivsete nööpidega.
  Lähemalt
  450,00 €
 7. Pulmakleit MB-039

  Pulmakleit MB-039

  Glamuurne pitsist ja atlasest valmistatud sügava dekoltee ja kõrge lõhikuga MaryBella pulmakleit. Pehme õrn pits katab nii korsetiosa kui ka pikki varrukaid kuhu on lisatud ka pärlid, tagaosas on selg jäetud efektselt lahti ja kaunistatud dekoratiivse pitsi äärega. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  550,00 €
 8. Pulmakleit MB-040

  Pulmakleit MB-040

  See sirgelõikeline ilus atlasest pulmakleit on tõeline pruudi unistus! Õrnast pitsist erilised käsivarrelt algavad pikad varrukad näevad väga efektsed välja, pehme atlasest sirge seelik täiendab kleidi üldmuljet ideaalselt. Kleidi kinniseks on lukk, millele on lisatud dekoratiivsed nööbid.
  Lähemalt
  510,00 €
 9. Pulmakleit MB-042

  Pulmakleit MB-042

  Tagasihoidlik pikkade varrukate ja pärlpitsiga kleit on nii sensuaalne kui ka pidulik. Pikad varrukad ja taljeosa on kaetud pärlpitsist elementidega, seljaosa on efektselt lahti jäetud. Taljet rõhutab roosa pael väikese lipsuga. Pulmakleidi kinniseks on reguleeritav korsett.
  Lähemalt
  550,00 €
 10. Pulmakleit MB-043

  Pulmakleit MB-043

  Kuninglik pehmest atlasest ja pärlkaunistusega kaunistatud pulmakleit, millel mugavuse jaoks on lisatud küljetaskud. Ilus hõbedane pärlkaunistus on nii rinnal, vööl kui õlapaeltel. Seljaosa on efektselt lahti jäetud. Taljelt algavad voldid lisavad seelikuosale kohevust ja näevad huvitavad välja. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4.
  Lähemalt
  790,00 €
 11. Pulmakleit MB-044

  Pulmakleit MB-044

  Pulmakleidil MB-044 on kasutaud efektset litritest tikandit nii taljel kui ka seljaosal, pidulikkust lisab kohev mitmekihiline tüllseelik ja pikk slepp. Huvitavalt on mängitud läbipaistva kangaga, sügavalõikelise dekolteega ja tikandiga, luues väga piduliku üldmulje. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1.
  Lähemalt
  510,00 €
 12. Pulmakleit MB-045

  Pulmakleit MB-045

  3D stiilis lilled ja pärlpits lisavad sellele pulmakleidile mängulisust ja loovad väga erilise ja piduliku üldmulje. Kohev mitmekihiline tüllseelik on lühikese slepiga, mis kergendab pulmakleidis liikumist. Pulmakeidi kinniseks on lukk, mis on kaunistatud dekoratiivsete nööpidega. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1. Pildil oleva loori saab eraldi tellida +75€.
  Lähemalt
  590,00 €
 13. Pulmakleit MB-046

  Pulmakleit MB-046

  Klassikaline pehmest atlasest piduliku pika slepiga pulmakleit, millele on mugavuseks lisatud küljetaskud. Õrn lillemotiividest pits katab korsetiosa, taljet rõhutab kaunis kristallidest vöö. Seelikuosale lisavad mängulisust voldid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4. Pildil oleva loori saab eraldi tellida +80€.
  Lähemalt
  590,00 €
 14. Pulmakleit MB-050

  Pulmakleit MB-050

  Sellel pulmakleidil on osavalt kasutatud läbipaistvat ülaosa, mis on kaetud 3D lillede ja pitsiga. Kohev mitmekihiline tüllseelik näeb õrn ja kaunis, pikk slepp lisab pidulikkust. Pildiloleva loori saab eraldi tellida. Kleidi kinniseks on lukk, lisatud on ka dekoratiivsed nööbid. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 1. Pildil oleva loori saab eraldi tellida +80€.
  Lähemalt
  550,00 €
 15. Pulmakleit MB-051

  Pulmakleit MB-051

  Huvitav kreeka stiilis pitsist pulmakleit, mis sobib ideaalselt rannapulmaks. Lühike slepp teeb pulmakleidis liikumise lihtsamaks. Kaelust ja vööd kaunistab ilus kristallpael. Pulmakleidil on reguleeritav korsett, mis on kaunistatud dekoratiivsete nööpidega.
  Lähemalt
  650,00 €
 16. Pulmakleit MB-054

  Pulmakleit MB-054

  Sellel väga õrnal ja naiselikul pulmakleidil on kasutatud hõbedast pitsi ja kauni joonega organzat. Avatud V-kaelus rõhutab kaela, selg on efektselt lahti jäetud. Pidulikkust lisab organzast tekkiv pikk slepp, mis jookseb üle põhimaterjalist atlase. Kleidi kinniseks on lukk.
  Lähemalt
  530,00 €
 17. Pulmakleit MB-056

  Pulmakleit MB-056

  Klassikaline merineitsi lõikega keha rõhutav MaryBella pulmakleit. Rind ja talje on kaunistatud kõrgkvaliteetse pitsiga, mis laieneb ka seljaosale. Seelikuosal on kasutatud pehmet atlast. Kleidil on reguleeritav korsett, mida on varjatud dekoratiivsete nööpidega.
  Lähemalt
  590,00 €
 18. Pulmakleit MB-057

  Pulmakleit MB-057

  Pidulik koheva organzast seelikuga pulmakleit, millele aktsenti lisab efektselt paigutatud pits rinnal ja taljel. Pidulikkust lisab lainetav pikk slepp. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4. Pildil oleva loori saab eraldi tellida +75€.
  Lähemalt
  610,00 €
 19. Pulmakleit MB-058

  Pulmakleit MB-058

  See pidulik printsessiseelikuga pulmakleit teeb sinust tõelise staari. Taljeosa on kaunistatud kõrgkvaliteetse pitsiga, taljet rõhutab kristallidest vöö. Mitmekihilise šifoonseeliku äärele on lisatud kaunis lilleline pits, eriti pidulik näeb välja kaunistatud pikk slepp. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4. Pildil oleva loori saab eraldi tellida +110€.
  Lähemalt
  890,00 €
 20. Pulmakleit MB-059

  Pulmakleit MB-059

  Pidulik laia printsessiseeliku ja efektse kaelusega pulmakleit. Dekolteele ja õlgadele on lisatud lillemotiividest pits, mis jätkub seljale. Taljet kaunistab peenike kristallidest vöö. Mitmekihiline organzat seelikuosa näeb väga kerge ja õhuline välja, pidulikkust lisab pikk kohev slepp. Kleidis on reguleeritav korsett. Et saada pildil olevat kohevat seelikut, soovitame eraldi tellida alusseeliku nr 3 või 4. Pildil oleva loori saab eraldi tellida +190€.
  Lähemalt
  650,00 €
 21. Pulmakleit MB-060

  Pulmakleit MB-060

  See kaunis merineitsi stiilis pulmakleit on kaunistatud 3D lillede ja pitsiga. Taljet rõhutab peenike roosa lipsuga vöö. Seelikuosal on kasutatud pehmet atlast. Kleidi kinniseks on lukk, kaunistatud dekoratiivsete nööpidega. Pildil oleva loori saab eraldi tellida +70€.
  Lähemalt
  510,00 €

21 ese(t)

Tabel  Nimekirjana